Imprezy

Imprezy-firmowe

Imprezy
firmowe

Nasza kręgielnia to nie tylko miejsce spotkań dla klientów indywidualnych, ale także dla firm i instytucji. W naszym lokalu posiadamy aż 270 miejsc siedzących, więc jesteśmy w stanie zorganizować również większe imprezy integracyjne czy eventy. W ramach tej usługi możemy zaoferować turnieje gry w kręgle czy bilard oraz zróżnicowaną ofertę drinków wraz z przekąskami, pizzą i zapiekankami. Na specjalne życzenie możemy również zapewnić catering czy przygotować salę szkoleniową. Sala konferencyjna dostępna jest w dwóch wariantach- na 50 lub 100 osób. Z myślą o integracji, w każdy piątek i sobotę proponujemy ponadto dostęp do imprezy z DJ’em na ogólnodostępnym parkiecie tanecznym naszej kręgielni.

Kontakt
Urodzinki-dla-dzieci

Twoja pociecha kończy kolejny rok, a tobie skończyły się już pomysły na oryginalne urodziny? A może twoje dziecko uwielbia kręgle, więc chcesz spełnić jego marzenie o urodzinach w kręgielni? Niezależnie od tego, jaki jest powód- tobie i nam zależy, żeby był to wyjątkowy dzień dla malucha. W naszej ofercie posiadamy dwa pakiety dziecięcych imprez: podstawowy i rozszerzony oraz dodatkowy- dla rodziców i opiekunów pociech. Każdy z wariantów urodzin obejmuje 3 godziny zabawy z wykwalifikowanym animatorem, a w tym: pierwsza godzina na wręczanie prezentów, spożywanie smakołyków i tort; druga godzina na wspólną grę w kręgle na dwóch torach oraz trzecia godzina pełna animacyjnych gier przeprowadzanych na parkiecie.

Pakiety
Formularz
Urodziny-dla-nastolatkow

Urodziny
dla Nastolatków

Dziecięce urodzinki to już przeszłość, a twoje dziecko zaraz będzie mieć naste urodziny i chciałoby zaprosić gości w jakieś czadowe miejsce? Jeśli tak to dobrze trafiles, bo w naszej ofercie mamy także urodziny dla nastolatków. Pakiet przeznaczony jest dla mlodziezy od 13. roku życia. Obejmuje rezerwację torow do gry w kręgle oraz loży, tort, przekąski i napoje oraz pizze.

Kontakt
Osiemnastki

Osiemnastki

Osiemnaste urodziny w Olimpic! Przyjdź i baw się genialnie aż do późnych godzin- nie pożałujesz decyzji! Do wyboru masz wszystkie dni tygodnia poza piątkiem i sobotą. Decydując się na imprezę w naszym klubie, zyskujesz parkiet taneczny, loże z możliwością indywidualnego  przyozdobienia jej pod twój styl, zestaw przekąsek i chrupiącą pizzę oraz rezerwację toru do bowlingu. Istnieje też opcja zamówienia tortu, jeśli masz ochotę na świeczki i coś słodkiego. Zadzwoń do nas, zarezerwuj i już dziś zapros znajomych na swoje oryginalne urodziny.

Kontakt
Trzydziestki-Czterdziestki

Trzydziestki, Czterdziestki…

Trzydziestka czy czterdziestka- nieważne ile masz lat, ważne czy chcesz zapewnić sobie i gościom moc wrażeń w dniu swoich urodzin. Olimpic gwarantuje, że to będzie oryginalna impreza urodzinowa! Ty wybierasz, czy chcesz lożę, czy cały VIP room. Rezerwacja loży nic nie kosztuje! Jedna z możliwych atrakcji wieczoru, czyli kręgle- może być w pakiecie z taneczną fiestą, jeśli wpadniesz do nas w piątek lub sobotę, kiedy parkiet rozgrzewają gorące sety naszych DJ’ów. Dodatkowo zapewniamy również przekąski i pizzę. Możemy także zorganizować dla ciebie smaczny tort. Gdybyś wolał jednak pełne wyżywienie, to przyszykujemy też catering na ten wieczór. Zadzwoń lub napisz i ustal z nami wszystkie szczegóły.

Kontakt
Panienskie-Kawalerskie

Panieńskie, Kawalerskie

Ostatnia damska  impreza przed weselem, a ty wciąż nie wiesz gdzie się wybrać? A może to przyszły pan młody czeka na swój wieczór kawalerski? Jeśli ktoś z nich jest w potrzebie, a ty zajmujesz się organizacją i nie wiesz, gdzie spędzić tę szaloną noc, to wpadnij do Olimpic. Specjalnie na ten wieczór proponujemy darmową rezerwację loży. Możesz także wykupić VIP room. Oferujemy ci także rezerwację torów do bowlingu, pizzę w towarzystwie przekąsek czy catering i tort. W naszym barze znajdziesz ponadto orzeźwiające drinki, różne shoty, a nawet litrowy koktajl! W piątek i w sobotę zapewniamy także ogólnodostępny parkiet i zaplecze DJ’ów. Wszystko zależy od to, czego potrzebujecie ty i twoja ekipa.  Zadzwoń albo napisz, żeby dogadać z nami szczegóły!

Kontakt